videotím

Metro OnLine 2014

metroV utorok 20. mája sa uskutočnila Metro OnLine 2014 konferencia v Auquacity Poprad. Konferencia sa konala pod záštitou Jána Počiatka - ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Prednášky sa niesli v duchu cloudových riešení a IPTV v IT oblasti. Najsledovanejšou častou konferencie bola Panelová diskusia o IPTV a pohľade do budúcna, ktorú viedli medzi sebou zástupcovia telekomunikačných operátorov zo Slovenska : RTVS, Markíza, JOJ, ARTOS, APKT, SAKT. Videotím CNL zabezpečil živé vysielanie tejto konferencie. Vysielanie bolo možné sledovať prostredníctvom nášho videoservera, odkiaľ sa objavil embed vysielania aj na portáli zive.sk. Náš embed si spustilo neuveriteľných 945 divákov.

Prezentácie zahraničných hostí v rámci siete CEEPUS

Dňa 17.6.2013 ( Pondelok ) o 14:00 v miestnosti B529 sa v rámci CEEPUS siete uskutočnia prezentácie zahraničných hostí:

Davorka Radakovic, PhD, študentka z Nového Sadu, téma – Extendable modular platform for a dynamic geometry that also included elements of compiler construction.

Assoc. Prof. Simona Motogna, PhD, prodekanka z Kluze, téma – The Executable Foundational UML is a computationally complete and compact subset of UML, designed to simplify the creation of executable UML models.

Syndikovať obsah