programovanie

SS12 Code for a cause

Patríš medzi študentov, ktorí radi vytvárajú aplikácie alebo navrhujú ich koncepty? Vytvor spolu so svojími priateľmi v jednom tíme aplikáciu open source, ktorá rieši každodenné problémy ľudí so zdravotným postihnutím. Zúčastni sa národného kola SS12:EU 2012., ktoré sa bude konať v dňoch 12.-13. mája 2012, a pokús sa postúpiť do medzinárodného finále.

Prihlás sa do súťaže!

Vývoj pre Windows Phone 7

wug logo

Združenie WUG Košice a Computer Networks Laboratory Vás pozývajú na prednášku :

Vývoj pre Windows Phone 7

Prednáša: Igor STANEK, MVP, MCP

14. 6. 2011 od 17:00 do 20:00 TU Košice, Letná 9, Poslucháreň 529 (Hlavná budova – A blok, 5 poschodie)

Koho by dnes nezaujímalo, čo Vám prinesú nové mobilné technológie … Ak máte záujem sa dozvedieť viac, je tu pre Vás opäť jeden zo špecializovaných meetingov WUG Sk, ktorí spája IT Pro a IT Develop komunitu.

(Ne)súťaž #4

logo Štvrté kolo (ne)populárnej programátorská (ne)súťaže sa uskutoční 16. okt. 2008 so začiatkom o 11:30 v prednáškovej miestnosti A529. (Ne)súťaž bude spojená s programátorským seminárom, po ktorom budú (ne)súťažiaci oboznámení s pravidlami a jednotlivé tímy sa odoberú k počítačom, kde budú riešiť zadané úlohy.

Čas na riešenie úloh je 2 hodiny, počas ktorého bude potrebné vyriešiť 4 algoritmické problémy.

(Ne)súťaž #3

Tretie kolo (ne)populárnej programátorská (ne)súťaže sa uskutoční 7.máj.2008 so začiatkom o 11:30 v prednáškovej miestnosti A529. (Ne)súťaž bude spojená s programátorským seminárom ktorý odprednáša doc. RNDr. Ján Plávka CSc. Po ňom budú (ne)súťažiaci oboznámení s pravidlami a jednotlivé tímy sa odoberú k počítačom, kde budú riešiť zadané úlohy.

(Ne)súťaž #2

V poradí druhá programátorská (ne)súťaž sa uskutoční 3.apr.2008 so začiatkom o 11:30 v prednáškovej miestnosti A529. (Ne)súťaž bude spojená so seminárom na tému Standard template library, ktorý odprednáša Ing. Gabriel Bocek. Po ňom budú (ne)súťažiaci oboznámení s pravidlami a jednotlivé tímy sa odoberú k počítačom, kde budú riešiť zadané úlohy.

(Ne)súťaž #1

V poradí prvá programátorská (ne)súťaž sa uskutoční 6.dec.2007 so začiatkom o 13:45 v prednáškovej miestnosti A529. (Ne)súťaž bude spojená so seminárom na tému Časová zložitosť algoritmov, ktorý odprednáša doc. RNDr. Ján Plávka CSc. Po ňom budú (ne)súťažiaci oboznámení s pravidlami a jednotlivé tímy sa odoberú k počítačom, kde budú riešiť zadané úlohy.

Syndikovať obsah