netacad

Networking Academy Games 2014 - výsledky

Dňa 27.3.2014 sa konalo školské kolo súťaže Networking Academy Games 2014. Školského kola sa zúčastnilo celkom 11 súťažiacich. Na prvých dvoch miestach (nominácia do národného kola) sa umiestnili súťažiaci Attila Sovák a Miloš Nagy. Výhercom blahoželáme.

Členka CNL na stránke Netacadu

Laboratórium počítačových sietí bolo opäť zviditeľnené na svetovej mape „sieťarov“. Výraznou mierou sa o to postarala členka CNL Veronika Klauzová. Táto študentka druhého ročníka inžinierskeho stupňa na Technickej univerzite v Košiciach sa zaradila do veľkej rodiny inštruktorov CCNA. Za sebou už má niekoľko kurzov a samozrejme aj študentov, perfektne pripravených na ďalšie štúdium počítačových sietí.

Wow, hovoria o nás už aj v Amerike!

Naša spoločná spolupráca pomocou TelePresence technológie so sieťou stredných škôl v USA dostala dobrú reklamu! Priamo na oficiálnom Cisco YouTube kanáli bolo nedávno publikované video kde sme spomenutí aj my - TUKE, CNL :-)

LIVE Video stream z Výročnej Česko-Slovenskej Cisco Networking Academy konferencie 2012

Živé video vysielanie z Výročnej Česko-Slovenskej Cisco Networking Academy konferencie si možete pozriet na stánke: http://v.cnl.sk/netacad2012

ITQ: Dvaja naši inštruktori v TOP6 sveta!!!!

Jeden z nových procesov ktoré sú zahrnuté v rámci programu evolúcie akadémií je Instructor Trainer Qualification (ITQ) v slovenčine kvalifikácia cvičiteľov inštruktorov. ITQ má určité pravidlá ktoré boli vytvorené aby sa docielilo čo najlepšie vycvičenie nových Cisco Academy Inštruktorov. Na celom svete o ITQ kvalifikáciu požiadalo 121 Cisco inštruktorov.
Medzi najlepšími šiestimi ohodnotenými inštruktormi sú naši dvaja inštruktori Jozef Janitor a Peter Feciľak!


Ďalší styria sú:
Eugene Morozov (Rusko)
Peter Palúch (Slovensko)

NetAcad Newsletter 4/2011

titulná stránka
V poradí štvrté číslo NetAcad Newsletter zo sveta slovenskej NetAcad komunity je už tu. V tomto čísle si môžete prečítať:

  • NetAcad:Letná škola 2011, Handlovskí stredoškoláci sa nezľakli ani vysokoškolákov, Návšteva prišla až Ameriky
  • Partneri NetAcad: Cisco: Integrácia komunikačných médii
Syndikovať obsah