Varím, varíš, varíme s našimi hosťami

V Laboratóriu Počítačových Sietí na Technickej univerzite v Košiciach sa dňa 22.03.2013 uskutočnila ďalšia zaujímavá akcia. Naši hostia Yuliya Tanasyuk, assoc. profesor a Dr. Ron J. Kovac, Professor/Consultant nám umožnili spoznať ich domovskú krajinu prostredníctvom jedál, ktoré sami vlastnoručne pripravili. Opäť sa potvrdilo, že všetko je o ľuďoch, ich snahe a keď sa chce, tak aj bez špičkového vybavenia sa dá zhotoviť vynikajúci zážitok v ústach.

Medzi pripravenými jedlami bolo aj tradičné jedlo z oblasti západnej Ukrajiny, banush v podaní Yuliye. Pod týmto názvom sa ukrýva kaša z kukuričnej múky a smotany, opekané huby, slanina bryndza. Ron sa postaral o peanut butter and jelly sandwich a okrem toho aj tuna salad on crackers. Celý proces varenia a vlastne aj celého stretnutia bol zachytený vo fotodokumentácii.

Okrem dobrého jedla sa poobedie nieslo v podaní hudby, ktorá bola určitým spôsobom charakteristická pre danú krajinu alebo bola z nejakého iného dôvodu zaujímavá a obľúbená. Vo vynikajúcej atmosfére akcia pokračovala až do neskorého večera a všetci zúčastnení mohli skonštatovať, že ich kultúrne obzory boli rozšírené a len sa čudovali, ako mohli takto dobré diela na Internete prehliadnuť.

PrílohaVeľkosť
photo1.jpg1.87 MB
photo2.jpg2 MB
photo3.jpg3.17 MB
photo4.jpg2.89 MB

Komentáre

Sildenafil kan også anvendes

Sildenafil kan også anvendes til andre formål, som ikke er nævnt ovenfor. Kamagra København Oral Jelly er taget, efter behov, cirka 1 time før seksuel aktivitet. Du må ikke tage Viagra Oral Jelly mere end en gang om dagen. Et fedtrigt måltid kan forsinke tidspunktet for virkningen af dette lægemiddel. Prøv ikke at spise grapefrugt eller drikke grapefrugtjuice, mens du er i behandling med Sildenafil. Kamagra Oral Jelly er kontraindiceret hos patienter, der tager anden medicin til behandling af impotens eller bruge et nitrat medikament for brystsmerter eller hjerteproblemer. Denne medicin bør ikke tages af kvinder og børn såvel som hos patienter med kendt overfølsomhed over for enhver komponent af tabletten.

Poslať nový komentár

  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Viac informácií o možnostiach formátovania