seminar

Prezentácie zahraničných hostí v rámci siete CEEPUS

Dňa 17.6.2013 ( Pondelok ) o 14:00 v miestnosti B529 sa v rámci CEEPUS siete uskutočnia prezentácie zahraničných hostí:

Davorka Radakovic, PhD, študentka z Nového Sadu, téma – Extendable modular platform for a dynamic geometry that also included elements of compiler construction.

Assoc. Prof. Simona Motogna, PhD, prodekanka z Kluze, téma – The Executable Foundational UML is a computationally complete and compact subset of UML, designed to simplify the creation of executable UML models.

WUG - Čo by urobil skutočný hacker s vašou Active Directory?

wug logo

Združenie WUG SK a Computer Networks Laboratory Vás pozývajú na prednášku:

Čo by urobil skutočný hacker s vašou Active Directory

prednášať bude Ondřej Ševeček – MVP, MCM, MCT, CEH ( www.sevecek.com ). Seminár sa uskutoční v piatok, 18.1.2013 od 17:00 do 20:00 v posluchárni TU Košice , Letná 9, A529 (Hlavná budova – A blok, 5 poschodie). Na seminár je potrebné sa zaregistrovať na www.wug.sk. Vstup na prednášku je zdarma!

Videoarchív http://videoserver.cnl.tuke.sk/ine/wug

WUG - Základom je sieť 1

Združenie WUG Košice a Computer Networks Laboratory Vás pozývajú 05.06.2012 na prednášku Základom je sieť 1.

Táto prvá časť témy „Sieťovanie" sa venuje primárne klientovi - ako klient získava IP adresu, ako klient prekladá meno na IP adresu, ako sa rozhodne, cez ktoré rozhranie bude komunikovať, ak má viacero sieťových kariet a podobne.

Obsah:

  • Úvod do TCP/IP (IPv4 a IPv6)
  • Statická konfigurácia, APIPA
  • DHCP a (možné) problémy s tým spojené
  • Preklad mien (DNS a NetBIOS)

LIVE Video stream z Výročnej Česko-Slovenskej Cisco Networking Academy konferencie 2012

Živé video vysielanie z Výročnej Česko-Slovenskej Cisco Networking Academy konferencie si možete pozriet na stánke: http://v.cnl.sk/netacad2012

Programujeme grafiku pomocou WPF

wug logo

Združenie WUG SK Košice a Computer Networks Laboratory Vás pozývajú na prednášku Programujeme grafiku pomocou WPF, prednáša5 bude Miroslav Hrabčák (senior programátor firmy PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice). Seminár sa uskutoční v utorok, 22. novembra 2011 od 17:00 do 20:00 v posluchárni A529 Technickej univerzity v Košiciach. Na seminár je potrebné sa zaregistrovať na www.wug.sk. Vstup na prednášku je zdarma!

Prednášku môžete sledovať ONLINE na http://videoserver.cnl.sk/wuglive

Týždeň vedy a techniky na SOS Sečovce

dedicnost ala novy a stary robotV rámci týždňa vedy a techniky na Slovensku sme dostali ponuku od Paľa Novotného, nášho starého známeho a niekdajšieho kolegu, prísť porozprávať niečo zaujímavé na jeho súčasné pôsobisko – SOS Sečovce. Nuž – tak sme šli.

Syndikovať obsah