Konferencia ICOSE 2014

Členovia Laboratória počítačových sieti, PhD študenti David Cymbalák a Ondrej Kainz sa zúčastnili na medzinárodnej konferencii ICOSE 2014 ( International Conference on Software Engineering ) v Dubaji (Spojene arabské emiráty).

Konferencia bola súčasťou workshopu WCSE 2014 ( The 4th International Workshop on Computer Science and Engineering ). V rámci účasti prezentovali vlastne výstupy výskumu, ktoré sa objavia aj v 2 žurnálových indexovaných publikáciách (LNSE journal a IJCTE journal). Prezentovaný bol výskum z oblasti prepojenia streamingovych technológií s e-learningovým systémom s detekciou nekorektného sa správania a výskum z oblasti prepojenia streamingových technológií s trackingovým mechanizmom s hodnotením zaberú, ktorý tvoril taktiež teoreticky základ pre start-up EFEOS. Okrem prezentácie týchto výstupov pred vedeckou komunitou tvorenou vo väčšine výskumníkmi a akademickými predstaviteľmi z ázijských krajín, si doktorandi odniesli cenne kontakty a skúsenosti získane diskusiou s odborníkmi z pre nás menej prístupných krajín.

AttachmentSize
ICOSE_01.jpg89.36 KB
ICOSE_02.jpg84.58 KB
ICOSE_03.jpg81.99 KB
WCSE.jpg64.66 KB
ICOSE_00.jpg156.43 KB

Comments

The best website to buy anabolic steroids from Thailand

I just want to recommend for all bodybuilders my favorit webshop for The best website to buy anabolic steroids from Thailand.
Try this website - http://steroman.com
They have worldwide shipping and insurance.